KLUBBEN / KOMITEER

kOMITEER I KLUBBEN 2017-2018

Programkomite

Peter Huse komiteleder

Petter Børde
Jørn Wroldsen
Tor Odd Silseth
Odd Hugo Gauslaa
Tom Henriksen
Terje Solheim
Morten Bussesund.
Medlemsutvikling og rekruttering
Morten Samuelsen

Medlemsutvikling og rekruttering


Morten Samuelsen  KOMITELEDER

Kirsti Sataslåtten
Bjarne Palm
Kristian Braastad
Einar Berg
Kjell Rudlang

Kameratskapskomite


Ole A. Solberg  KOMITELEDER

Berit brenni
Rune Skybekk
Jan Lybekk
Knut Syljuåsen
Helge Braastad
Lise Tollefsrud
Steinar Jarl Farstad
Thor Åge Bergan

Vennskapsklubbkomiteen


Georg Jenssen  KOMITELEDER

Over Ragnar Enger
Geir Sivertzen
Einar Kullsvehagen
Arne Evensen

It . PR og Kommunikasjon

 Jan Gjære  KOMITELEDER

Ståle Oppdal
Frank Haeberli
Iver Jensen
Bjørn Blichfeldt

Samfunnsprosjekter


Laila Strand Nielsen  KOMITELEDER

Damaris L_Lanjapoulos
Arild Storbråten
Halvor Korshavn
Nils Kubberud
Terje Aaslund
Fridjar Hofstad
Kjell Kongsengen

Rotary Foundation  KOMITELEDER


Nils T.Haavi

Trond Hagen
Finn Rønning
Ola Walberg





KOMITEER I KLUBBEN 2016-2017


Programkomite

Blichfeldt, Bjørn - Committee Leader
Brennbakken, Rune
Jensen, Iver
Lybekk, Jan W.
Rindahl, Lasse
Rønning, Finn
Solberg, Ole Andreas
Vist, Pål
Wroldsen, Jørn

Medlemsutvikling og rekruttering

Bjørnerud, Stein Ola
Braastad, Kristian
Farstad, Steinar Jarl
Gefle, Hans Thomas
Huuse, Peter - Committee Leader
Kongsengen, Kjell
Korshavn, Halvor
Lanjopoulos, Damaris-Leigh
Lunder, Roar Løken
Tollefsrud, Lise

Kameratskapskomite

Bergan, Thor Åge
Brenni, Berit
Eidsand, Lise
Gauslaa, Odd Hugo
Hagen, Trond
Henriksen, Tom Erik
Iversen, Ronny Markeng
Kulsvehagen, Einar
Landmark, Dag
Opheim, Inge Erland
Skybak, Rune - Committee Leader
Straumsheim, Per

Vennskapsklubb

Enger, Ove Ragnar
Jenssen, Georg Benjamin - Committee Leader
Sivertzen, Geir

IT, Opplæring og Kommunikasjon

Asbjørnsen, Randi
Berg, Einar
Børde, Petter
Enger, Ove Ragnar
Häberli, Frank
Korshavn, Halvor
Kyseth, Nils Petter
Narum, Yngve
Opdal, Ståle
Silset, Tor Odd - Committee Leader
Syljuåsen, Knut
Walberg, Ola

Samfunnsprosjekter

Bussesund, Morten
Gjære, Jan Andreas
Jonsson, Ulf
Nilsen, Erling
Nilsen, Laila Strand - Committee Leader
Pettersen, Svein
Sataslaatten, Kirsti
Solheim, Terje
Sægrov, Bodil Hagen

Rotary Foundation

Palm, Bjarne
Scheslien, Undis - Committee Leader

Distriktsprogrammer og ungdomsutveksling

Bakke, Harald - Committee Leader
Bjerke, Ole

Styre/adm



Sosiale medier

Møteinformasjon

Møtested: Mølla Selskapslokale og Galleri
Adresse: Brennerigata 3
Postnummer: 2815
Sted: Gjøvik
Land: NO
Møtedag: Onsdag
Møtetid: 18:30:00
Møtespråk: no

Skalldyraften
25. sep. 2019, 18.00

Festkomiteen inviterer til tradisjonell skalldyraf ...

Kaffemøte
2. okt. 2019, 18.30

3- min ved Trond Hagen 15 min Rotarystoff 19 15 - ...

Dugnad på Eiktunet
9. okt. 2019, 18.30

Møt opp ved porten på Eiktunet kl 18 30

Les mer



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...